آژانس عکس مستند سو

ژانس عکس مستند «سو» به نشانی www.sooimages.com همزمان با روز عید غدیر افتتاح می‌شود.

این آژانس با مدیریت مجتبی حیدری و با همکاری گروه عکاسان جهادی وارثین که خود پایه‌گذار این گروه بوده است، راه‌اندازی شده و هدفش ترویج روحیه امید در جامعه و ایجاد مشارکت‌های عمومی برای حل مشکلات و معضلات اجتماعی است.

حیدری که هشت سالی می‌شود عکاس «جهادی» شده، با توجه به دغدغه‌هایش برای آموزش و کادرسازی در سال 1394 گروه عکاسان جهادی وارثین را راه‌اندازی کرد. تشکیل کمپین‌های انسان دوستانه، برگزاری دوره‌های آموزشی و حضور در مناطق محروم و حاشیه تهران برای به تصویر کشیدن محرومیت‌ها از فعالیت‌های این گروه عکاسی بوده است.

وی تأکید دارد: آژانس عکس مستند «سو» فعالیت خود را در زمینه‌های محرومیت‌زدایی و کارآفرینی آغاز خواهد کرد و در ادامه به دیگر موضوعات انسانی، محیط زیست و حیات‌وحش نیز خواهد پرداخت.

حیدری با اشاره به این که این آژانس عکس مستند پایگاه تمام گروه‌های جهادی کشور خواهد بود، خاطرنشان کرد: این آژانس عکس حاضر به همکاری با تمام گروه های فعال خدمت‌رسان کشور است به ویژه گروه های جهادی بومی که در زمینه اشتغال، بهداشت و آموزش فعالیت جدی خواهند داشت. در سایت بخشی برای ثبت‌نام جهت همکاری با این آژانس تعبیه شده است.

 

 منبع: http://cgtasnim.blogfa.com/